GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

İKV 59. Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Türkiye’nin AB üyelik sürecinde yürüttüğü çalışmalarla en önemli kuruluşlar arasında yer alan İktisadi Kalkınma Vakfı’nın TOBB İstanbul hizmet binasında yapılan 59. Genel Kurul toplantısına katılım sağladı.

İKV 59. Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi
21 Eylül 2021 - 13:48 'de eklendi

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı ile Vakıf kurucu, Mütevelli ve Destekçi Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurulda yapılan seçimde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, görevlerine bir yenisini daha ekleyerek katılan delegelerin oybirliğiyle İktisadi Kalkınma Vakfı’nın önümüzdeki dönem TOBB temsilcisi olarak Başkanlık Divanı ve İKV Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Toplantının devamında, faaliyet raporları delegelerin onayına sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi. Son olarak açık oylama usulü ile yeni yönetim kurulu seçildi. Ayhan Zeytinoğlu yeninden güven tazeledi ve teşekkür konuşmasını yapmak için kürsüye çıktı. Zeytinoğlu, “Bizleri yeniden göreve seçen delegelerimize teşekkür ediyor, sizlere layık olmaya çalışacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.  Genel Kurulun tamamlanmasının ardından Zeytinoğlu, Yönetim Kurulu ilebirlikte yeni dönem ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İKV YÖNETİM KURULU

Ayhan Zeytinoğlu (Başkan)
Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu
Sedat Zincirkıran
Atila Menevşe
Ömer Gülsoy
Mehmet Kaya
Dr. Zeynel Abidin Erdem
Tuncay Şahin
Ali Sami Aydın
Celal Kaya
Levent Taş
Yavuz Altun
Süleyman Uyar
İsmail Gülle
Can Yücaoğlu
Akansel Koç
Hakkı İsmet Aral

BAŞKANLIK DİVANI

Ayhan Zeytinoğlu

Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu

Sedat Zincirkıran

Atila Menevşe

Tuncay Şahin

İsmail Gülle

Can Yücaoğlu

DENETÇİLER


Mustafa İçöz
Türker Ateş

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE