GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

İKİNCİ TAKSİT ÖDEMESİNDE SON 10 GÜN

Düzce Belediyesi Emlak, İlan, Reklam ve Çevre Temizlik vergilerinin ikinci taksiti için son tarihin 30 Kasım Çarşamba günü olduğunu açıkladı.

İKİNCİ TAKSİT ÖDEMESİNDE SON 10 GÜN
21 Kasım 2022 - 15:50 'de eklendi

Emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ikinci taksit ödeme süresi 30 Kasım Çarşamba günü sona erecek. Vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için bu süreye kadar ödemelerini yapmaları gerekiyor.

Düzce Belediyesinden yapılan açıklamada mükelleflerin vergilerinin ikinci taksitini yatırmaları hatırlatılarak, şu ifadelere yer verildi;
“2022 yılı Emlak, İlan, Reklam ve ÇTV vergilerinin ikinci taksitlerinin son ödeme tarihi 30 Kasım Çarşamba günü mesai bitimine kadar ödenmesi gerekmektedir. Mükellefler ödemelerini TC kimlik numarası veya sicil numarası ile Düzce Belediyesi Hizmet Binası veznelerine nakit veya kredi kartı ile yapabilecekleri gibi belediye veznelerine gelmeden internet üzerinden de e-belediye aracılığıyla gerçekleştirebileceklerdir. Mükelleflerin cezai durumla karşılaşmaması için duyarlı olmalarını tavsiye eder, kamuoyuna saygı ile bildiririz.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE