GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

ESNAFLARDAN MİLLET BAHÇESİNE DESTEK

Kısa süre önce Düzce Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine sunulan, içerisinde “Millet Kütüphanesi”, “Millet Kıraathanesi”, kafeteryalar ve yöresel ürünler satış noktası bulunan 34 bin metrekarelik “Millet Bahçesi”, vatandaşların uğrak noktası haline geldi. Düzce halkından tam not olan Millet Bahçesi bölge esnafının da beğenisini topladı.

ESNAFLARDAN MİLLET BAHÇESİNE DESTEK
30 Kasım 2021 - 12:27 'de eklendi

 

“ESNAF DAHİL HERKESİ İÇİN ÇOK İYİ OLDU”

Millet Bahçesi ile birlikte şehrin çevresinin değiştiğini, işlerine de olumlu yönde etki ettiği ifade eden bir bölge  esnafı, “Millet Bahçemiz buraya çık yakıştı, daha da iyi olacak. Çok beğendik. Düzcemize hayırlı uğurlu olsun. İstanbul Caddesinin de kapanması daha iyi oldu. Kalabalıklar çoğaldı. Böyle daha iyi oldu” derken bir diğer bir esnaf ise “İnsanların çarşıya çıktıklarında nefes alabilecekleri bir yer yoktu. Şimdi ise herkesin rahatça dolaşabileceği, stres atabileceği bir yerimiz oldu. Esnaf dahil herkesin beğenisini topladı” şeklinde konuştu.

 

“YAPANLARIN ELLERİNE SAĞLIK”

Millet Bahçesi açıldıktan sonra ise herkesin memnun olduğunu ifade eden bir başka çevre esnafı, “İnsanlar, dolaşıyor, geziyor. Güzel oldu, memnunuz. Yapanların ellerine sağlık” diyerek görüşlerini paylaştı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE