GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Düzce’nin Markaları 11. Antalya YÖREX- Yöresel Ürünler Fuarı’nda Tanıtıldı

Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEÜM), bu yıl 11.si düzenlenen Antalya YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı’na; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Koordinasyonunda; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş birliğinde katılım sağladı.

Düzce’nin Markaları 11. Antalya YÖREX- Yöresel Ürünler Fuarı’nda Tanıtıldı
27 Ekim 2021 - 16:10 'de eklendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde, ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirilen fuarda, Doğu Marmara illerinin (Düzce, Bolu, Kocaeli, Sakarya ve Yalova) turistik değerlerini, yöresel ürün ve hizmetlerini sergilenip, bölgeye ait markalaşma ve ticarileşme olanakları katılımcılarla paylaşıldı.

DAGEM tarafından üretilen; kestane propolisi, propolis, polen, kestane ve çiçek balları ayrıca Düzce ÜniversitesiÇevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü kapsamında üretilen; krem, kolonya, dezenfektan, bitki ekstraktları ve sirkeler Öğr. Gör. Aydan Fülden Ağan ve Tuğçe Çaprazlı tarafından tanıtıldı. Ayrıca stantta sergilenmek üzere özel cam kovanda fuar alanına götürülen Yığılca Bal Arısı kolonisi de ziyaretçilerin, özellikle çocukların oldukça ilgisini çekti.

Fuarda Düzce Üniversitesi standı ziyaret eden katılımcıların yanı sıra; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, zce İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak ve Televizyon Program yapımcılarıAkif Budak (Çok Gezen Gurme) Feridun Kunak (Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık), Vahe Kılıçarslan (VaheyleEvdeki Mutluluk) ve Burdur yerel haber kanalı NNC Medyaçalışanları gibi birçok tanınmış isim ve program yapımcılarıda Üniversitemiz ve yöremiz markaları hakkında bilgilendirildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE