GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Düzce Üniversitesi Doç. Dr. Nurper Özbar 2021 CEV EuroVolley’de Ülkemizi Temsil Ediyor

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümü’nde Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nurper Özbar, ülkemizi EuroVolley’de temsil ediyor.

Düzce Üniversitesi Doç. Dr. Nurper Özbar 2021 CEV EuroVolley’de Ülkemizi Temsil Ediyor
20 Ağustos 2021 - 12:08 'de eklendi

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından bu yıl 32. kez gerçekleştirilecek olan 2021 CEV EuroVolleyorganizasyonuna; Romanya, Sırbistan, Hırvatistan ve Bulgaristan ev sahipliği yapıyor.

2021 CEV EuroVolley A Grubu’nda yapılacak olan ilk maçta, organizatör ülkelerden biri olan Sırbistan, ilk kez EuroVolleydeneyimi yaşayacak olan Bosna Hersek ile karşılaşıyor. Bosna Hersek’in iyi mücadele etmesine rağmen, deneyimsizliğinin azizliğine uğrayarak fileden 3-0 yenik ayrıldı.

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümü Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nurper Özbar,müsabakada yardımcı hakem olarak yer alıp, hem Ülkemizi hem de Düzce Üniversite’sini temsil ediyor.

2021 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda A Milli Kadın Voleybol Takımımız, organizasyonda D Grubu’nda mücadele ediyor. Organizasyonda müsabakalar TRT Spor ve TRT Spor Yıldız kanallarından canlı olarak yayınlanıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE