GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Düzce TSO Olarak Düzcespor’un Yanındayız

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı Ahmet Dertli Yönetim ve Meclis Üyeleri Düzcespor Kulübü’nü ziyaret etti.

Düzce TSO Olarak Düzcespor’un Yanındayız
26 Mayıs 2022 - 15:05 'de eklendi

Ziyarette; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcıları Ümit Ülgen, İbrahim Canpolat, Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri hazır bulundu.

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile bir araya gelen Düzce TSO yönetimi, Düzcespor’un şampiyonluğu sebebiyle yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları tebrik etti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, “Düzcepor hepimizin değeridir. 22 yıl sonra gelen şampiyonluk bizleri mutlu etmiştir. Başta Gökhan Kapoğlu olmak üzere şampiyonlukta emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Önümüzdeki süreçte Düzcespor’a sahip çıkmak ve destek olmak adına herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Biz de Oda olarak Düzcsepor’un yanında olacağız. Kulübe gelir getirici kaynakların bulunması için istişareler yaparak, tüm kesimlerle birlikte çözüm bulmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı Ahmet Dertli Yönetim ve Meclis Üyeleri tarafından Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’na hediye takdimi ile sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE