GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

DÜZCE BELEDİYESİ, ENGELLİLERİ UNUTMADI

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engelli bireyler için düzenlenen yemek programında bir araya geldi.

DÜZCE BELEDİYESİ, ENGELLİLERİ UNUTMADI
03 Aralık 2021 - 14:19 'de eklendi

Düzce Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesinde dolu dolu programlarla engelli bireyler ile buluştu. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, belediyenin birçok hizmetinden de yararlanan engelli vatandaşlarla bir araya geldi. Düzce Mutfak Sanatları Merkezinde düzenlenen; görme ve fiziksel engelli vatandaşların yanı sıra aileleri de katılım sağladığı yemek öncesinde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamlarını ileten Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Kılıç, engelli bireylerin sadece bir gün değil her zaman yanlarında ve destekçileri olduklarını söyledi.

Kılıç; “Düzce Belediyesi, dün olduğu gibi bugün ve yarın da engelli bireyler ve ailelerinin yanında. Sizlerle birlikte olmak, birlikte aynı sofrayı paylaşmak, ekmeği bölüşmek istedik. Bunun haricinde sürekli iç içe birlikteyiz. Katılımlarınızdan ötürü de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Program, yemeklerin yenilmesinin ardından Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından günün önemine binaen hazırlanan hediyelerin takdimi ile sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE