GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

DEVA PARTİSİNDEN DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

DEVA PARTİSİNDEN DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET
08 Eylül 2021 - 15:24 'de eklendi

 

Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz ve beraberindeki yönetim kurulu, Düzce Gazeteciler Cemiyetini yeni yerinde ziyaret etti.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti kongrenin ardından yeni yerlerinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kongrede güven tazeleyen Başkan Erol Tayhan ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz ziyarette yerel basının önemi hakkında açıklamalarda bulundu. Caymaz açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:
” Bugün Deva Partisi Düzce İl Teşkilatı olarak Düzce Gazeteciler Cemiyetine ziyarette bulunmak istedik. Hem yeni yönetim kuruluna aynı zamanda da yeni yerinize hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Ayrıca 10 Eylül tarihinde yapılacak olan Akçakoca İlçe Teşkilatımızın kongresine Genel Başkanımız Ali Babacan’da katılacak. Bu ziyaret vesilesi ile sizleride Kongremize davet etmek istiyoruz. Misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.”
Deva Partisi Düzce İl Teşkilatına yapmış oldukları bu ziyaretten dolayı teşekkür eden Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan yerel basının çekmiş olduğu sıkıntıları belirterek şu ifadelere yer verdi:
“Öncelikle Deva Partisi Düzce İl teşkilatına yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Şunu belirtmem gerekiyor ki Siyasi Partiler ile biz gazeteciler birlikte çalışıyoruz. Siyasi Parti Temsilcilerinin yapmış oldukları işleri vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Fakat Düzce’de gazetelerde, gazetecilerde zor durumda. Ekonomik anlamda yaşanan sıkıntılar ve medyanın yaşadığı sorunlar yerel alanda daha büyük. Bu açıdan biz yereldeki sıkıntıları sizlerle paylaşırsak en azından sorunları birlikte çözebileceğimizin bilincindeyiz.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE