GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI CAYMAZ’DAN POLİS HAFTASI MESAJI

Deva Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerini selamlıyorum.

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI  CAYMAZ’DAN  POLİS HAFTASI MESAJI
08 Nisan 2022 - 19:25 'de eklendi

Polis Nizamnamesi ismiyle kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar Yüce Milletimizin huzurunu, güvenliğini ve asayişini sağlamada gece gündüz demeden fedakârca görev yapan Türk Polis Teşkilatının 177. yılı kutlu olsun.
Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını sağlamak için yetkisini kanunlardan alarak görev yapan güzide teşkilatımız, yaptığı ulvi görevle milletimizin sinesinde yerini almıştır. Hayatımızın her alanında yanımızda olan polislerimiz zaman ve mekân mefhumu gözetmeden canları pahasına da olsa göreve atılmaktan hiç çekinmezler.
Yasalarla kendisine verilen görevleri başarı ile yerine getirmenin yanında, vatandaşlarımızın her zaman yardımına koşan, muhtaçların elinden tutan, devletimizin yardım ve merhamet elinin uzatılmasında her zaman en önde yer alan polisimiz, toplum destekli polislik çalışmaları kapsamında da önemli çalışmalara imza atmıştır. Spordan eğitime, kültürden sanata birçok dalda toplumun her kesiminden insana yönelik sevgi, yardım ve yönlendirici çalışmaları sayesinde güven ve sevgi atmosferi oluşturan Emniyet Teşkilatımız, insanın olduğu her yerde, toplumun her kesimiyle kucaklaşmıştır.
Bu duygu ve düşüncelerle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Aziz milletimiz için iftihar kaynağı olan Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerini selamlıyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE