GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Desob Başkanlar Kurulu Toplandı

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanlar Kurulu Toplantısı Birlik Başkanı Mustafa Kayıkcı başkanlığında yapıldı.

Desob Başkanlar Kurulu Toplandı
29 Eylül 2021 - 14:25 'de eklendi

Düzce ili Oda Başkanları’nın katıldığı toplantıda Birlik ve Oda faaliyetlerinin yanı sıra pandemi nedeniyle ortaya çıkan sorunlar konuşuldu.

DESOB tarafından Kaplanoğlu tesislerinde yapılan toplantıda Başkan Mustafa Kayıkcı Birlik faaliyetleri konusunda bilgi verdi. Esnaf ve Sanatkarlara yönelik TESK tarafından Ankara’da yapılan tüm toplantılara iştirak ettiklerini ifade eden DESOB Başkanı Kayıkcı, “ Hem pandemi hem de ekonomik koşullar nedeniyle önemli bir süreçten geçiyoruz. Birlik ve dayanışmanın, birlikte hareket etmenin çok önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu yüzden TESK toplantılarında esnaf ve sanatkarlar adına tüm konular ele alınıyor. DESOB olarak tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bölgemize ilişkin sorunları ve önerileri doğrudan TESK toplantılarında aktarıyoruz. Bunun için de Düzce’de sahada her zaman esnaf ve sanatkarımızın içindeyiz. Hepimiz biliyoruz ki esnaf ve sanatkarlar ekonominin can damarıdır. Esnafın canlanması ekonominin canlanması demektir. Dolayısıyla esnafın azalması ya da bitmesi ekonominin de sermayenin de tehlikeye girmesi demektir. Ticari hayatta yaşanan kuralsızlıklar esnafımızın gelişmesini olumsuz etkiliyor. TESK Başkanımız sayın Bendevi Palandöken ekonomiye ilişkin tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve bizimle paylaşıyor. Bizler de sahada esnafımızın sorunları ve önerilerini Ankara’ya yansıtıyoruz’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE