GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

DAĞISTANLI’DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” ilkesiyle perçinlediği, kimsesizlerin kimsesi Türkiye Cumhuriyetimizin 98.yaşı kutlu olsun.

DAĞISTANLI’DAN 29  EKİM CUMHURİYET BAYRAMI  MESAJI
28 Ekim 2021 - 23:29 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Milletimiz; Cumhuriyet rejimi ile kazandığı değerleri, toplum hayatının vazgeçilmez unsuru olarak benimsemiş, karşılaştığı sorunları ise Cumhuriyet’e olan sadakati sayesinde birlik ve berberliğinden ödün vermeden aşmayı bilmiştir. Cumhuriyet; dili, bayrağı, marşı ve başkenti, temel nitelikleri ile ülkesi ve milletiyle bölünemez bütünlüğü ifade eder. Harcı; Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı ruhu ile karılmış,korunması için de gençlere emanet edilmiştir. Hiç kuşku yok ki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ifade ettiği gibi “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.”

Cumhuriyet”in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle…
Cumhuriyetimizin ilanının 98.yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.

CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Özcan DAĞISTANLI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE