GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

DAĞISTANLI: LÖSEMİ ÇOCUKLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ!

Türkiye’de ve dünyada her yıl binlerce çocuk Lösemi hastalığına yakalanmakta, minicik bedenler uzun ve hassas bir tedavi sürecine girmektedir.

DAĞISTANLI:    LÖSEMİ ÇOCUKLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ!
08 Kasım 2021 - 14:08 'de eklendi

 

Lösemi tedavisi gören çocukların moral ve motivasyonunun yüksek tutulması çok çok önemlidir. Çünkü Lösemili çocuklarımızın en temel ihtiyacı sevgi ve umuttur.
Lösemi tedavi edilebilen bir hastalıktır.Bu da umutları yeşerten bir olgudur.Bu süreci mutlu atlatmak en önemli ilaçlardan birisidir.Onları mutlu ederek ve onlara destek olarak bu hastalığı yenebileceklerini bilmeliyiz. Biliyoruz ki,bu hastalıklarda en önemli tedavi moraldir. Bizler de onların morallerini yükseltmek umutlarını yeşertmek için elimizden geleni yapmalıyız. Her şeyden önce bu bizim insani ve vicdani bir görevimizdir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın Lösemi ile mücadelelerinde yanlarındayız.
Vereceğimiz bir tüp kan ile minik ellere umut olmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nın toplumumuzda farkındalık oluşturmasına vesile olmasını temenni eder, kanserle mücadele eden tüm çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza acil şifalar dilerim.
CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Özcan DAĞISTANLI
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE