GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

CHP GENÇLİK KOLLARI KARADENİZ İL BAŞKANLARI SAMSUN’DA

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Bölgesi İl Gençlik Kolları başkanları toplantısı Samsun İl örgütü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

CHP GENÇLİK KOLLARI KARADENİZ İL BAŞKANLARI SAMSUN’DA
21 Şubat 2022 - 20:18 'de eklendi


’Karadeniz’den umut ve cesaretle sesleniyoruz’ ’diyen başkanları  2 gün süren toplantı için Samsun’da bir araya geldiler. Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kılıç’ta Düzce örgütünü temsilen toplantıda hazır bulundu.

İlk olarak görevi başında hayatını kaybeden Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir’i mezarı başında anan gençler, ardından Onur Anıtı’na giderek hep birlikte saygı duruşunda bulunup ve İstiklal Marşını okudular.
Akşam Samsun Atakum Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Milletvekilleri Neslihan Hancıoğlu, Kemal Zeybek ve CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ile akşam yemeğinde bir araya gelen gençler, ülke gündemi ve yaşanan ekonomik kriz hakkında görüş alışverişinde bulundular. Buluşmanın 2. Gününde ise Karadeniz örgütlerinde yapılan faaliyetlerin değerlendirmesi ve bundan sonraki süreçte hayata geçirilecek projelendirmeler masaya yatırıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE