GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

CHP EĞİTİMLERE ARA VERMİYOR UZMANLARDAN PARTİ İÇİ EĞİTİM

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce örgütü parti binasında hafta sonu yoğun bir eğitim programı gerçekleştirdi.

CHP EĞİTİMLERE ARA VERMİYOR UZMANLARDAN PARTİ İÇİ EĞİTİM
28 Şubat 2022 - 17:52 'de eklendi

İl başkanlığı binasında 2 gün süren parti içi eğitimlerde uzman eğitimciler kente gelerek üyelere ÜTSE(Temel Siyaset Eğitimi)verdiler. Eğitmenler Gamze Munzur, Simge Cansu Akkaya, Buket Ataç, Çağlar Kırıcı ve Arzu Çakıcı üyelere ilk gün Cumhuriyet Halk Partisi tarihi, tüzüğü, parti programı, sosyal demokrasi, halkla ilişkiler iletişim ve sosyal proje tasarımı     derslerinin yer aldığı bir eğitim verdiler.
İl ve İlçe birimlerine gönüllü olarak eğitim almak için başvuru yapan üyelere eğitimin 2.gününde iletişimin temel öğeleri, seçmenle iletişimin nasıl olması gerektiği, iletişimde dikkat edilmesi gerekenler ve beden dili kullanımı gibi konularda eğitim 24,25,26. Dönem CHP Mersin Milletvekili ve parti içi eğitim sorumlusu Prof.Dr.Aytuğ Atıcı tarafından verildi.
İkinci günün sonunda ise katılımcılar çevrelerinde gördükleri bir problem hakkında sosyal proje tasarlayıp, tasarladıkları projeyi bir ay içinde hayata geçirecekler. Parti okuluna iletilen projenin ardından kendilerine eğitim katılım belgeleri takdim edilecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE