GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

BASKETBOL AŞIĞI ARİF’İN HAYALİ GERÇEK

BASKETBOL AŞIĞI ARİF’İN HAYALİ GERÇEK
18 Ağustos 2021 - 18:04 'de eklendi

SPOR AKADEMİSİ DOLUDİZGİN DEVAM EDİYOR
Düzce Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından gençleri spora teşvik etmek amacıyla açılan Spor Akademisi tarafından, Anıtpark meydanında sokak basketbolu turnuvası düzenlendi. Turnuvaya 24 sporcu katılırken basketbola gönül veren engelli Arif Karabulut’un hayali gerçekleşti.
Spor Akademisi tarafından Anıtpark meydanında gerçekleştirilen sokak basketbolu (Streetball) turnuvasında Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli orta düzey zihinsel engelli Arif Karabulut ile serbest atış yarışması yaptı. Basketbol aşığı olan ve turnuvaya katılmak isteyen 18 yaşındaki Arif’in hayalini gerçekleştirmiş oldu. Serbest atışların ardından Spor Akademisi yetkilileri 3 sporcudan oluşan 8 takım arasındaki turnuvanın hava atışıyla turnuvanın startını verdi.
Öte yandan Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Anıtpark meydanında toplanan gençlere çikolata ve çeşitli ikramlarda bulundu.
Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Gençlik Spor İl Müdür Yardımcısı Gülay Güzel Ercan, birim müdürleri ve gençlerin ilgi ile izlediği turnuva iki gün sürecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE