GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN 10 KASIM MESAJI ATATÜRK’Ü 83. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANDI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özlü mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN 10 KASIM MESAJI ATATÜRK’Ü 83. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANDI
09 Kasım 2021 - 18:09 'de eklendi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83. yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin yıl dönümünde andı.

 

Atatürk’ün üstün askeri yönetimi ve kararlı duruşuyla başarılı bir komutan ve lider olarak dünya tarihinde saygın bir yer edindiğine değinen Başkan Özlü, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı istiklal mücadelemiz, Cumhuriyetimizin kurulmasıyla taçlanmış ve bütün mazlum milletlere ilham vermiştir. Mücadeleci ve kurucu vasıflarını gençlerimize ve çocuklarımıza iyi anlatmalı, bu manada üzerimize düşen sorumlulukları hep birlikte yerine getirmeliyiz. Vefatının 83. yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna şehit olan kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE