GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Başkan Çaklı dan kandil mesajı

Miraç Kandili nedeniyle başta Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Hayati Çaklı olmak üzere, siyasiler kandil mesajı yayımladılar.

Hayati Çaklı, Miraç Kandilinin önemine değindiği mesajında, İslam tarihinin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Kudüs’ten Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak kutladığımız İsra ve Miraç’ın insanlık alemi için bir çok mesaj ve mucizelerle dolu olduğunu söyledi.

Bu anlamlı gecelerin maddi ve manevi kirlerden arınma, üstümüze düşen sorumlulukları yeniden gözden geçirmek için birer fırsat olduğunu belirten Çaklı , Miraç gecesinin manevi feyziyle gönüllerimizi de aydınlatmasını diledi.

  • Çaklı ,”Bu vesileyle bütün İslam alemi ve milletimizin Miraç kandilini en içten dileklerimle kutluyor, bu gecenin tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” diye konuştu.
10 Mart 2021 - 13:58 'de eklendi ve 161 kez görüntülendi.
Etiketler :
Düzce’de Ekim Ayında İhracat % 21,6, İthalat % 64,9 Arttı Düzce’de Ekim Ayında İhracat % 21,6, İthalat % 64,9 Arttı
ESNAFLARDAN MİLLET BAHÇESİNE DESTEK ESNAFLARDAN MİLLET BAHÇESİNE DESTEK
İTFAİYE EKİPLERİ TEYAKKUZDA ŞİDDETLİ RÜZGÂRLA YOĞUN MÜCADELE İTFAİYE EKİPLERİ TEYAKKUZDA ŞİDDETLİ RÜZGÂRLA YOĞUN MÜCADELE
CEMŞİT”TARIM SEKTÖRÜNDE TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR” CEMŞİT”TARIM SEKTÖRÜNDE TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR”
İmranlı  Belediye Başkanı  Murat Açıl  hayatını kaybetti! Yaralılar var! İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl hayatını kaybetti! Yaralılar var!
BELEDİYE ÇALIŞANLARINA İNDİRİMLİ KURS DİL KURSU PROTOKOLÜ İMZALANDI BELEDİYE ÇALIŞANLARINA İNDİRİMLİ KURS DİL KURSU PROTOKOLÜ İMZALANDI
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
CLOSE
CLOSE