GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Başkan Çaklı dan kandil mesajı

Miraç Kandili nedeniyle başta Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Hayati Çaklı olmak üzere, siyasiler kandil mesajı yayımladılar.

Hayati Çaklı, Miraç Kandilinin önemine değindiği mesajında, İslam tarihinin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Kudüs’ten Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak kutladığımız İsra ve Miraç’ın insanlık alemi için bir çok mesaj ve mucizelerle dolu olduğunu söyledi.

Bu anlamlı gecelerin maddi ve manevi kirlerden arınma, üstümüze düşen sorumlulukları yeniden gözden geçirmek için birer fırsat olduğunu belirten Çaklı , Miraç gecesinin manevi feyziyle gönüllerimizi de aydınlatmasını diledi.

  • Çaklı ,”Bu vesileyle bütün İslam alemi ve milletimizin Miraç kandilini en içten dileklerimle kutluyor, bu gecenin tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” diye konuştu.
10 Mart 2021 - 13:58 'de eklendi ve 281 kez görüntülendi.
Etiketler :
TOPLU SÜNNETTE KAYITLAR BAŞLIYOR TOPLU SÜNNETTE KAYITLAR BAŞLIYOR
TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş’tan  Balkız Açıklaması TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş’tan Balkız Açıklaması
Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir Düzce Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi’ni (GETAT) Ziyaret Etti Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir Düzce Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi’ni (GETAT) Ziyaret Etti
BAŞKAN ÖZLÜ’DEN “BALKIZ”A ZİYARET BAŞKAN ÖZLÜ’DEN “BALKIZ”A ZİYARET
MODERN SANAYİ SİTESİNE HAZIRLIK BAŞLADI MODERN SANAYİ SİTESİNE HAZIRLIK BAŞLADI
Sanayide Kadın Eli’ Projesi’nin Yedinci Protokolü İmzalandı Sanayide Kadın Eli’ Projesi’nin Yedinci Protokolü İmzalandı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
CLOSE
CLOSE