GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

Aksarayda Kıckbosk gecesı nefesleri kesti

31 Mart 2023 Aksaray’da Abdulkayum Nazarı tarafından düzenlenen tv8,5 tarafından Canlı yayınlanan Kick Boks Şampiyonası’nda müsabakalar nefesleri kesti.

Aksarayda Kıckbosk gecesı nefesleri kesti
04 Nisan 2022 - 16:07 'de eklendi

Aksaray kapalı Salonunda düzenlenen Uluslararası Kickboks Şampiyonasında Türk sporcular 7 ülkeden gelen yabancı sporcularla karşılaştı.GOLDFİT81 FİTNESS CLUBÜ OLARAK Şampıyona Canlı yayında dövüşen Sporcumuz UMUT SEVGEÇ MAÇINI 2-1 kaybederken
Canlı yayın Öncesi dövüşen 86 Abdullazıs Alşahade ,45 kg dövüşen Jiyan KIRIK ,60 kg dövüşen Arda Onur baş 3 Sporcumuz kazanırken
,Berk Yılmaz ,Efekan Duman ,Oğuzhan uçkun 3 Sporcumuz mallarını kaydetti . Bu sporcularımızın çoğu altyapıdan yetişen sporcular ve ilk müsabaka tecrübesi edinen sporcularımız da var.
Kulüp başkanı Hikmet KIRIK yaptığı açıklamada ulusal ve ulusalar arası arenada ülkemizi ve ilimizi en güzel şekilde temsil eden genç kardeşlerimizi her Zmn desteklememiz gereklidir Düzcenın genclerı gelecekte Avrupa ve Türkiye de Şampıyonluklar kovalayacaklar onları yanlız bırakmamız gerekıyor Milli takım antrenörümüz Muhammet bişgin e teşekkürler Nice genclerı arenada yarıstıyor dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE