GAZETE DÜZCE HABER PORTALI

24 KASIM’DA CHP’DEN YOĞUN PROGRAM PARTİ ÜYELERİ,ÖĞRETMENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Cumhuriyet Halk Partisi yeni il ve merkez ilçe yönetimleri Ekim ayında gerçekleşen kongrelerinin ardından ziyaretlerine devam ediyor.

24 KASIM’DA CHP’DEN YOĞUN PROGRAM PARTİ ÜYELERİ,ÖĞRETMENLERİ YALNIZ BIRAKMADI
24 Kasım 2021 - 21:06 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.


24 Kasım’ı birbirinden değerli öğretmenleri ziyaret ederek geçiren partililer, Düzce’de birçok ismin eğitim hayatında iz bırakan kıymetli öğretmenler Armağan Ayla,Aslıhan Balcan,Emine Fırat,Nevin Teke ve Sevim Özbek İle bir araya geldi. Ziyarette ‘’ Öncelikle ilk öğretmenlerimiz evdeki velilerimizdir. Ama ondan sonra hayatımızı yönlendiren en önemli unsur sizlersiniz’ ’diyen İl Başkanı Semih Cemşit, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı. Ardından bir arada olmaktan duydukları memnuniyetleri dile getiren kıymetli emekli öğretmenler ile, hep birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.
İl ve Merkez İlçe başkanları önderliğinde ziyaretlerine devam eden Cumhuriyet Halk Partili grup daha sonra eğitim sendikaları temsilcileri ile bir araya geldi. İlk olarak Eğitim-İş,ardından Türk Eğitim-Sen,son olarak ise Eğitim-Sen sendikalarını ziyaret eden ekip,üyeler ile eğitimde yaşanan aksamalar, fırsat eşitsizlikleri, riskli okul binalarının raporlanması gibi konular hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
CLOSE
CLOSE